Nejčastější dotazy

Otázka: Není iontoforéza nebezpečná, jsou prověřeny dlouhodobé účinky
na organismus?

Odpověď: Iontoforéza v žádném případě nebezpečná není. Přístroje, které zde nabízíme jsou certifikovanými zdravotnickými pomůckami s ověřenými pozitivními účinky. Vzhledem k tomu, že je iontoforéza jako technologie aplikována již několik desetiletí, dá se s absolutní jistotou potvrdit její zdravotní nezávadnost. Iontoforéza Elektrický Antiperspirant vám může akorát pomoci.

Otázka: Chtěla bych na operaci zvanou hrudní/bederní sympatektomie,
je to dobrý nápad?

Odpověď: V žádném případě! Tato operace je přežitkem a je s podivem, že se ještě najdou ústavy, kde tento nebezpečný zákrok provádějí. Při operaci bederní/hrudní sympatektomie je vyjmut přibližně 20cm dlouhý shluk nervů v blízkosti páteře. Pocení v postižených oblastech sice někdy ustane, ale téměř vždy se ve stejné míře projeví jinde na těle. Pacienti, kterým se po vykonaném zákroku přestali potit dlaně a začal se potit celý zbytek těla, včetně hlavy nejsou výjimkou.

Otázka: Používám iontoforézu už týden a stále se potím, znamená to,
že na mne neúčinkuje?

Odpověď: Nemusíte se bát. Iontoforéza účinkuje téměř na každého. Mnoho lidí se diví, že se pocení nesnížilo hned po první proceduře. Avšak musíte vytrvat a dodržovat všechny pokyny popsané v návodu. Pocení většinou ustupuje skokově. To znamená, že se stále potíte stejně a další den najednou pocení zmizí. Jakmile se toto stane, přestaňte iontoforézu používat a začněte opět, až když se pocení začne pomalu vracet.

Otázka: Nebude vadit, že se přestanu potit? Nemůže to mít následky
pro mé zdraví?

Odpověď: Běžné pocení pomáhá odvádět škodliviny z těla a ochlazovat tělo při zátěži. Nadměrné pocení je však onemocnění, které je třeba léčit stejně jako ostatní nemoci. Iontoforéza Elektrický Antiperspirant sice zastaví nadměrné pocení, ale odvod škodlivin ani termoregulace organismu tím nebude nijak ovlivněna. Iontoforéza je absolutně zdravotně nezávadná.

Otázka: Jak často se musí iontoforéza používat?
Odpověď: Iontoforéza Elektrický Antiperspirant se podle návodu nejprve používá přibližně 1-2 týdny, po této době nadměrné pocení v léčené oblasti ustoupí. Následně se iontoforéza použije již jen jednou, pokaždé když se nadměrné pocení začne pozvolna vracet. To se děje většinou po několika týdnech až měsících. Konkrétně iontoforéza Elektrický Antiperspirant má mnoho uživatelů, kterým stačí udržovací fáze pouze jednou za 4-5 měsíců.

Otázka: Jsou všechny iontoforézy stejné? Je jedno, kterou si vyberu?
Odpověď: Bohužel není. Každá iontoforéza má odlišnosti a výběr je velmi důležitý. Způsob bezchybného řízení elektrické energie a její průběh během terapie ovlivňují jak rychlost a délku účinku, tak celkový efekt. Iontoforéza Elektrický Antiperspirant byla vybrána, protože v těchto vlastnostech exceluje.

Otázka: Není iontoforéza bolestivá?
Odpověď: V případě, že vyberete správný přístroj, iontoforéza bolestivá není. Konkrétně iontoforéza Elektrický Antiperspirant byla vyvíjena právě s ohledem na citlivější pacienty a vhodným nastavením frekvence a průběhu elektrické energie snižuje nepříjemné pocity na minimum. Přinejhorším ucítíte jemné mravenčení.

Otázka: Mám vložené baterie a hodnota na přístroji je stále 0.
Dělám něco špatně?

Odpověď: Před terapií musíte nejprve mít končetiny v nádobách s vodou nebo adaptéry připojené na těle. Ihned poté půjde hodnota zvednout.

Pokud budete mít jakékoli další dotazy, využije e-mailové adresy iontoforeza@electroantiperspirant.cz nebo telefonu 607 607 300.
Odpovíme vám, jak nejrychleji to půjde.